pokrycia dachowe
finishprofiles bratex roto bryza marley owens corning wavin metrotile arcelormittal kjg europanels kaskada niagara ruukki fakro gerard imerys technonicol iko creaton euronit erlus koramic braas roben corotop fincostal okpol
Oferta
Strona główna Nowości Promocje Kontakt
Dachówki bitumiczne Dachówki Blachy Papy termozgrzewalne Rynny pcv stalowe miedź tytan cynk ocynk Okna dachowe Folie dachowe Podbitka dachowa Akcesoria
tytu Novatik blachy

Novatik Harnaś

Przetłoczenie pozwala uzyskać efekt naturalnego gontu drewnianego. Nieregularne przetłoczenia w połączeniu z głęboką matową powłoką sprawiają, że dach prezentuje się wyjątkowo i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych sąsiadujących budynków. Z założenia przeznaczony jest dla obiektów o bardziej tradycyjnej architekturze, np. typu dworek. Dostępny w kolorach czarny, grafitowy i brązowy.

Novatik Premium

Wyjątkowy kształt płaskiej dachówki układanej z przesunięciem – jedyne pokrycie blaszane na rynku, które umożliwia osiągnięcie takiego efektu! Wpisuje się w obecny trend we wzornictwie, który każe wybierać proste i płaskie formy. Uniwersalny w zastosowaniu, ale w szczególności wybierany dla budynków o nowoczesnej architekturze czy budynków energooszczędnych. Dostępny w kolorach grafitowym, czarnym, brązowym, czerwonym i ceglastym.

Novatik Klasyk

Przetłoczenie Klasyk należy do popularnych kształtów dachówkopodobnych. Wykorzystanie zdecydowanych liniowych przegięć w poszczególnych dachówkach nadaje dachowi Klasyk dynamizmu i nowoczesnego wyglądu. Produkt bardzo uniwersalny w zastosowaniu; dobrze się prezentuje zarówno na obiektach tradycyjnych jak i nowoczesnych.

Polityka Prywatności