pokrycia dachowe
europanels finishprofiles corotop roben kaskada roto ruukki koramic niagara bryza bratex okpol fakro erlus arcelormittal technonicol kjg fincostal creaton braas gerard metrotile imerys euronit iko wavin owens corning marley
Oferta
Strona główna Nowości Promocje Kontakt
Dachówki bitumiczne Dachówki Blachy Papy termozgrzewalne Rynny pcv stalowe miedź tytan cynk ocynk Okna dachowe Fakro Okpol Okna dachowe Wyłazy dachowe Schody strychowe Roto Alusky Folie dachowe Podbitka dachowa Akcesoria
tytu Okna dachowe kategoria wyej

Wyposażenie okien uchylno-przesuwnych

Okna uchylno-przesuwne OKPOL posiadają funkcjonalne i trwałe wyposażenie, wybierane z szerokiej palety oferowanych akcesoriów.

Oferowana w standardzie klamka z kluczykiem w dolnej części skrzydła daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa – chroni przed otworzeniem skrzydła z zewnątrz i od wewnątrz pomieszczenia. O przepływ świeżego powietrza dba z kolei zamontowany nawiewnik oraz klamka z funkcją mikro-uchylenia.

 
Okna na dach płaski

Okna dostosowane do płaskiego dachu potrafią doskonale doświetlić znajdujące się tuż pod nimi pomieszczenia, stając się tym samym ważnym elementem aranżacyjnym. Jednak estetyka, jakkolwiek ważna, musi iść w parze z wysokimi wymaganiami technicznymi. Pamiętajmy, że okno musi sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym, jakie stawia polski klimat, wymaganiom nowych warunków technicznych obowiązujących od stycznia tego roku oraz posiadać doskonałe parametry termoizolacyjne, wytrzymałościowe i akustyczne.

Okna obrotowe
Popularne i wygodne w użytkowaniu obrotowe okna dachowe to rozwiązania, wyposażone w zawias umieszczony w połowie długości skrzydła, dzięki któremu możliwe jest jego obracanie o 180 stopni. Dzięki temu korzystanie z nich jest proste, podobnie jak i pielęgnacja poszczególnych elementów. Warto również dodać, że wszystkie oferowane przez naszą firmę rozwiązania doskonale sprawdzają się bez względu na wysokość ścianki kolankowej. Dodatkowe atuty to samoczyszcząca szyba oraz pakiet dwuszybowy, zapewniający doskonałe parametry izolacyjne.


Spherline

PGX B6 – Spherline – niezwykłe okno do dachu płaskiego 

Bryły domów zwieńczone nowoczesnym stropodachem szturmem podbijają serca projektantów i inwestorów, coraz śmielej uzupełniając i urozmaicając krajobraz tradycyjnego budownictwa. Takie rozwiązanie to nie tylko doskonały sposób na wyróżnienie budynku spośród zwyczajowych dachów skośnych, ale cały szereg wartości dodanych. Co zyskujemy inwestując w dach płaski?


» Co wyróżnia Spherline?

Jak sama nazwa wskazuje jest to okno sferyczne – czyli takie, którego szyba jest wygięta, stanowi kopułę zaokrągloną w dwóch płaszczyznach.
Jest to pierwsze takie okno na świecie! Pierwsze, które posiada zespoloną szybę sferyczną.
Dzięki zaokrągleniu PGX B6 niezwykle skutecznie doświetla pomieszczenie, a także daje pewność braku zatrzymującej się na powierzchni szyby wody.

Polityka Prywatności